Naršydami TELE2 tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinokite daugiau. X

Sutarties sudarymas, pratęsimas

Sutarties sudarymas

Sutartį su Tele2 galite sudaryti Jums patogiausiu ir prieinamiausiu būdu:

  • Atvykus į artimiausią Tele2 saloną.
  • planą ir telefoną išsirinkus mūsų svetainėje tele2.lt  Užsakymą pristatysime Jums tiesiai į namus.
  • paskambinus mums nemokamu tel. 117 (ilgasis numeris skambinti iš kito tinklo +370 684 00117, skambučio kaina kaip į Tele2 tinklą). Sutartį ir/arba įrangą pristatysime Jums į namus.

Apie numerio perkėlimą į Tele2 skaitykite čia.

Vieno asmens vardu maksimalus leidžiamas abonentų skaičius?

- Privatus asmuo savo vardu su sutartimi gali paimti iki 5 numerių, nepriklausomai nuo to ar numeris imamas su telefono aparatu ar be jo. 6 - tą numerį galima įsigyti jau esamiems Tele2 klientams.

- Verslo klientams maksimalus numerių skaičius priklauso nuo įmonės dydžio, metinių pajamų ir pan., užsukite į Tele2 saloną ir vadybininkai suteiks išsamią informaciją.

Esu bedarbis/studentas. Ar galiu pasirašyti sutartį ir įsigyti telefono aparatą su nuolaida? - Visais atvejais nedirbantis asmuo gali pasirašyti neterminuotą (be įsipareigojimų) sutartį. Pageidaujant įsigyti telefoną išsimokėtinai ar pasinaudoti specialiu pasiūlymu, kuriam gauti būtina sudaryti terminuotą sutartį, reiktų atvykti į saloną arba paskambinti į klientų aptarnavimo centrą ir ten bus ieškoma sprendimų kiekvienu atveju individualiai.


Sutarties pratęsimas

Pratęsti sutartį galite pasibaigus jos terminui bei likus ne daugiau nei 1 mėnesiui iki termino pabaigos.

Pasibaigus sutarties terminui, ji toliau galioja neterminuotai, o pratęsti, sustabdyti ar net nutraukti sutartį galite kada panorėję. Ar praėjus sutarties terminui keisis paslaugų kainos ir tarifai, nurodoma Jūsų numerio paslaugų teikimo sutartyje. 

Pakeisti mokėjimo planą visada galite prisijungę prie savitarnos svetainės „Mano TELE2“.

Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis!