Naršydami TELE2 tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinokite daugiau. X

MMS - daugiaformačiai pranešimai

MMS (angl. Multimedia Messaging Service) – tai daugiaformačių pranešimų paslauga. MMS žinute galite siųsti ilgus sveikinimų tekstus, paveikslėlius, nuotraukas, animaciją, įvairius garsus, muziką ar patinkančią melodiją. MMS žinutes galite siųsti ir elektroniniu paštu sau ar savo draugui. Atsižvelgiant į mobiliojo telefono modelį, MMS žinutėje telpa tūkstantis simbolių (siunčiant SMS žinutes, telpa tik 160 simbolių, o rašant lietuviškais rašmenimis ar kirilica - iki 60).

Kad galėtumėte gauti ir siųsti MMS žinutes, abu naudotojai turi turėti MMS funkciją palaikančius mobiliuosius telefonus ir juose išsaugotus mobiliojo interneto bei MMS nustatymus.

Kaina. MMS siuntimo kainą sudaro mokestis už MMS žinutę bei už persiųstus duomenis.

  • Abonentai MMS kainą gali rasti prie mokėjimo plano tarifų, kuriuos galite pasitikrinti savitarnoje mano.tele2.lt.
  • PILDYK vartotojams MMS žinutės siuntimas kainuoja – 0,08 Eur/MMS.

Lietuvoje už gautą MMS žinutę mokėti nereikia. Tačiau būnant užsienyje MMS žinutės gavimas kainuoja, jos kaina priklauso nuo priimamo duomenų kiekio. Duomenys apmokestinami pagal tarptinklinio ryšio (angl. roaming) tarifus.

Kur ir kam galite siųsti MMS?

  • MMS galite gauti iš visų Lietuvos operatorių klientų, išskyrus „Telia“. Jei MMS žinutę siųsite Telia vartotojui, vietoj MMS žinutės jis gaus įprastą SMS žinutę. Ten bus parašyta, kad Jūs bandėte išsiųsti MMS žinutę, bet, deja, jos perduoti neįmanoma. Jūsų siųstą pranešimą jis galės pažiūrėti internete įvedęs savo telefono numerį ir MMS žinutės kodą, kuris bus nurodytas SMS žinutėje.
  • Į užsienį MMS žinučių siųsti negalite. Iš užsienio MMS gausite, jei užsienio operatorius suteikia MMS siuntimo į užsienį galimybę.
  • Užsienyje norint išsiųsti MMS, nereikia jokių specialių nustatymų. Svarbu, kad užsienio operatorius, prie kurio prisijungėte, tokią paslaugą teiktų.

Per kiek laiko gaunama MMS? - Tai trunka šiek tiek ilgiau nei siunčiant paprastą SMS žinutę.

Jei telefonas nepalaiko MMS funkcijos, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodytas MMS kodas. Jums siųstą MMS galėsite pažiūrėti internete adresu www.tele2.lt/mms įvedę savo telefono numerį ir MMS žinutės kodą.

Daugeliu telefonų galima siųsti ir priimti ne didesnius kaip 30 Kb dydžio MMS žinutes. Siūlome nesiųsti didesnių nei 30 Kb MMS žinučių, nes negalime garantuoti, kad didesni pranešimai pasieks gavėją.