Naršydami TELE2 tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinokite daugiau. X

Kaip atsisakyti prenumeratos?

Paslaugos prenumeruojamos (sutinkama su siūlymu jas gauti periodiškai) ir jų atsisakoma SMS žinutėmis arba naršant mobilųjį internetą.

Informacija apie prenumeruojamą paslaugą tiekėjo turi būti siunčiama SMS žinute kiekvieną kartą, kai išskaitoma tam tikra pinigų suma, t. y. kas savaitę, penkias dienas, mėnesį ir pan. Jeigu esate užsisakę ne vieną paslaugą, gausite tiek SMS žinučių, kiek turite prenumeruojamų paslaugų. Žinutėje pateikiama informacija apie:

  • turimą aktyvią paslaugą;
  • paslaugos kainą;
  • paslaugos teikėją (pvz., „Verozona“, SIR, „Vertex“ ir kt.);
  • būdą, kaip atsisakyti šios paslaugos. Dažniausiai nurodomas atsisakymo būdas – išsiųsti atsisakymo SMS žinutę su raktiniu žodžiu STOP.

Prenumerata – tai paslauga, kurią kartą užsakius, teikiama nuolat, tam tikru periodiškumu. Pavyzdžiui, kai kurie pramogų ar informaciniai puslapiai (žinių, horoskopų ir kt.) yra prieinami tik tada, kai sutinkama su puslapio prenumeratos sąlygomis (pvz., 2,03 Eur per savaitę). Būkite atidūs naršydami mobilųjį internetą, jame sutikdami su naudojimosi taisyklėmis ir užsisakydami bei sutikdami gauti pramogines paslaugas SMS žinutėmis.
 
Adresu savitarna.vero.lt pateikta pramoginio turinio paslaugos tiekėjo „Verozonos“ savitarnos svetainė, prie kurios prisijungę rasite informaciją apie tai, ar naudojatės šios įmonės teikiamomis paslaugomis ir kokiomis konkrečiai paslaugomis naudojatės. Ten galėsite jų atsisakyti.

Atkreipkite dėmesį į informacinių, pramoginių paslaugų užsakymo, atsisakymo bei naudojimo sąlygas. Jei kyla klausimų, kreipkitės į informacinių, pramoginių paslaugų teikėją, kuris nurodomas SMS žinutėje.