Naršydami TELE2 tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinokite daugiau. X

Pirkimo internetu taisyklės

Pirkimo internetu taisyklės:

1. Sudarant sutartį su UAB „TELE2“ reikia turėti galiojantį asmens dokumentą (LR pasą, asmens tapatybės kortelę arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą) ir būti ne jaunesniam nei 18 metų.
2. Sudaryti sutartį ir įsigyti telefono aparatą mokant mėnesio įmokas galima pateikus visus užsakymo anketoje prašomus duomenis, davus sutikimą UAB „TELE2“ naudoti savo asmens duomenis mokumo patikrinimo bei rinkodaros tikslais ir gavus UAB „TELE2“ patvirtinimą dėl sutarties sudarymo.
3. Sudarius sutartį su UAB „TELE2“ pagal sutartyje numatytas sąlygas galima naudotis šiomis mobiliojo ryšio paslaugomis:
3.1. skambinti ir atsiliepti į skambučius Lietuvoje bei užsienyje;
3.2. siųsti ir gauti SMS žinutes;
3.3. siųsti ir gauti MMS žinutes;
3.4. perduoti duomenis;
3.5. turėti interneto prieigą.
4. Pasirinkus mobiliojo ryšio telefono aparatą ar kitą įrenginį sudaroma terminuotoji sutartis. Jos terminas nurodomas pasiūlymo sąlygose ir sutartyje.
5. UAB „TELE2“ turi teisę nesudaryti sutarties su anketą užpildžiusiu asmeniu dėl mokumo rizikos ar kitų priežasčių.
6. Atsiskaitymas. Vienkartinė pasirinkto įrenginio įmoka ir aktyvinimo mokestis (1 Eur) bus įtraukti į Jūsų pirmąją sąskaitą.
7. Pristatymo mokesčiai. Dokumentai ir įrenginiai pristatomi nemokamai.
8. Užsakymo įvykdymo terminai. Per 2 darbo dienas nuo šio patvirtinimo iš anksto sutartu laiku Jums bus pristatytas mobilusis telefonas (ar kitas įrenginys), SIM kortelė ir sutartis, jeigu pasirinkote pristatymą į namus ar kitu adresu. Prekę atsiimant salone, laukiame Jūsų atvykstant per 3 darbo dienas. Sutartis pasirašoma įteikimo metu. TELE2 paslaugos aktyvinamos per 3 darbo dienas nuo sutarties pasirašymo.
9. Pristatymas. Prieš pristatydamas prekes kurjeris telefonu pasitvirtins tikslų prekių pristatymo laiką ir vietą. Kurjeriui reikia pateikti savo tapatybę patvirtinantį dokumentą (LR pasą, asmens tapatybės kortelę arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Pristatymo metu kartu su kurjeriu patikrinus siuntos būklę Jums reikės pasirašyti du TELE2 paslaugų teikimo sutarties egzempliorius ir prekių pristatymo važtaraštį. Pasirašius visus pristatymo dokumentus ir priėmus siuntą patvirtinama, kad ji yra perduota tinkamos būklės.
10. Darbo laikas. Susisiekti su mumis galite darbo dienomis, nuo 9 iki 18 val. Kontaktai: el. p. pasiulymai@tele2.lt