Naršydami TELE2 tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinokite daugiau. X

Kodėl verta pirkti internetu?

Sutarties su TELE2 sudarymas internetu – patogiau ir pigiau!

  • Prekes pristatysime nemokamai – Jums patogioje vietoje ir patogiu metu visoje Lietuvoje.
  • Gausite dar geresnį pasiūlymą – kai kuriems telefonams gali būti taikoma speciali kaina, jeigu juos įsigyjate internetu rinkdamiesi konkretų mokėjimo planą ir laikotarpį. Beje, kai kurie pasiūlymai gali būti teikiami tik perkant internetu.
  • Už pasirinktas prekes mokėsite tik nuo kito mėnesio – vienkartinė pasirinkto telefono ar kito įrenginio įmoka ir aktyvinimo mokestis (1 Eur) bus įtraukti į Jūsų pirmąją sąskaitą. Taigi, pirma galėsite apžiūrėti prekę ir tik po to už ją susimokėti.
  • Prekes pristatysime per 1 d.d - jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos  savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Kas gali sudaryti sutartį internetu?

  • Esami TELE2 klientai, norintys pratęsti sutartį. Priklausomai nuo sutarties sąlygų TELE2 klientai gali pasirašyti naują turimo telefono numerio sutartį. Tiksli informacija apie Jūsų turimą numerį nurodyta pasirašytoje sutartyje ir savitarnos svetainėje Mano TELE2
  • Kito operatoriaus klientai, norintys perkelti numerį į TELE2. Numerio perkėlimo metu nurodytas numeris turi būti veikiantis (sutartis neturi būti nutraukta, SIM kortelė neturi būti užblokuota dėl vagystės ar įsiskolinimo ir kt.). Perkelti numerį į TELE2 gali tik tas asmuo, kurio vardu registruota sutartis.
  • Nauji klientai, norintys sudaryti sutartį su nauju Tele2 numeriu.