Naršydami TELE2 tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinokite daugiau. X

E. sąskaita su automatiniu nuskaitymu (buvusi tiesioginio debeto paslauga)

Su banku galite sudaryti elektroninės sąskaitos su automatinio nuskaitymo paslauga sutartį, kuri iš esmės panaši į buvusią tiesioginio debeto paslaugą, tačiau suteikianti daugiau saugumo ir administravimo įrankių klientui (pvz. galite pasirinkti nuskaitymo dieną).

Paslauga užsakoma banke / el. bankininkystėje.

Sąskaitą už Tele2 suteiktas paslaugas bankas gauna mėnesio 9 dieną. Bankas pagal pateiktą el. sąskaitą nuo Jūsų sąskaitos nuskaitys pinigus. Detalesnę informaciją apie nuskaitymus nuo sąskaitos pagal el. sąskaitą Jums turi suteikti banke, kurio paslaugomis naudojatės.

Automatiniai e. sąskaitos nuskaitymai vyksta 2 dienos po e. sąskaitos pateikimo, t. y. nuo 11-os mėnesio dienos, jeigu nepasirinkote kitos atsiskaitymo dienos, todėl svarbu pasirūpinti, kad tuo metu banko sąskaitoje būtų pakankamai lėšų.

 

Jei mėnesio sąskaita už Tele2 paslaugas yra 2,99 Eur ar mažesnė, bankui ji nėra siunčiama bei automatiškai nuskaitoma. Tokią sąskaitą gausite kaip įprastą (savitarnoje ar paštu). Ją apmokėti galėsite/automatiškai bus nuskaityta kitą mėnesį, kai bus gauta kita sąskaita su suma už du mėnesius. Jei norite šią sąskaitą galite apmokėti patys nelaukdami automatinio nuskaitymo kitą mėnesį.