Naršydami TELE2 tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinokite daugiau. X

TELE2 INTERNETAS

Tele2 LAISVAS internetas

Jei interneto reikia namams t.y. reikia pastovaus, didelio greičio ir duomenų srauto rinkitės https://tele2.lt/privatiems/laisvas-internetas už ypač gerą kainą. 


Tele2 internetas telefone

Naršykite saugiai ir be jokių baimių dėl per didelės sąskaitos! 

Užsakykite interneto paketą ar planą, naudokite, o išeikvoję turimą duomenų limitą, mobiliuoju internetu negalėsite naudotis tol, kol neužsisakysite papildomų duomenų.

Kaip užsakyti internetą telefone? 

  • mokėjimo planą su interneto duomenimis užsakyti/pakeisti galite savitarnos svetainėje mano.tele2.lt, bet kuriame Tele2 salone ar klientų aptarnavimo centro numeriu 117;
  • jei interneto reikia ar pritrūkote tik šiam mėnesiui, papildomus duomenis galite užsakyti telefonu, naršyklėje atsidarę naršyk.tele2.lt. Užsisakę papildomą vienkartinį duomenų paketą, galite jį išnaudoti iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Viso paketo neišnaudojus, likę duomenys kitam mėnesiui neperkeliami.

Kas vyksta pasibaigus interneto duomenims? - Gaunama apie paketo pabaigą informuojanti SMS žinutė ir iš karto nukreipiama į puslapį narsyk.tele2.lt, kur galima:

  • užsisakyti papildomą vienkartinį duomenų paketą;
  • pasižiūrėti savo duomenų paketo likutį.

PILDYK internetas telefone

Norint naudotis internetu telefone pastoviai ir dažnai, siūlome užsisakyti vieną iš interneto paketų.

Taip pat telefone adresu narsyk.pildyk.lt galėsite įsigyti vieną iš Jūsų poreikius labiausiai atitinkančių interneto paketų. Užsisakę duomenų paketą, galite jį išnaudoti iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Viso paketo neišnaudojus, likę duomenys kitam mėnesiui neperkeliami. Kas vyksta pasibaigus interneto duomenims? - Gaunama apie paketo pabaigą informuojanti SMS žinutė ir iš karto nukreipiama į puslapį narsyk.pildyk.lt, kur galima:

  • užsisakyti duomenų paketą;
  • pasižiūrėti savo duomenų paketo likutį.