Naršydami TELE2 tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinokite daugiau. X

Kaip išjungti internetą telefone?

Kad mobiliajame telefone interneto paslauga neveiktų išjunkite šią paslaugą telefono meniu pagalba.

Žemiau pateiktos nuorodos yra tik pavyzdinės, tikslus būdas, kelias iki funkcijos išjungimo gali skirtis prikausomai nuo operacinės sistemos versijos, senumo ir pan. Daugiau informacijos rasite konkretaus modelio telefono instrukcijoje.

Android operacine sistema: Meniu >Nustatymai (Settings) --> Belaidis ryšys ir tinklai (Wireless ans networks)  (arba Daugiau/More) --> Mobilieji tinklai (Mobile networks) --> prie Naudoti paketinius duomenis (Use packet data) nuimkite varnelę.

Windows operacine sistema: Meniu (Meniu) > Settings (Parametrai) > Mobile Network (Mobilusis ryšys ir SIM)> Data connection (Duomenų perdavimo ryšys) On/Off (Įjungta/išjungta).

Nokia telefonuose (ne su Windows OS): Parametrai -> Ryšiai su išoriniais prietaisais -> Mobilieji duomenys -> Mobilieji duomenys -> Taip / Ne / Isjungt uzsienio tinkle.

iOS (Apple) operacine sistema: Meniu > Settings > General > Cellular > Cellular Data pasirinkite Off funkciją.

TELE2 INTERNETAS

Tele2 LAISVAS internetas

Jei interneto reikia namams t.y. reikia pastovaus, didelio greičio ir duomenų srauto rinkitės https://tele2.lt/privatiems/laisvas-internetas už ypač gerą kainą. 


Tele2 internetas telefone

Naršykite saugiai ir be jokių baimių dėl per didelės sąskaitos! 

Užsakykite interneto paketą ar planą, naudokite, o išeikvoję turimą duomenų limitą, mobiliuoju internetu negalėsite naudotis tol, kol neužsisakysite papildomų duomenų.

Kaip užsakyti internetą telefone? 

  • mokėjimo planą su interneto duomenimis užsakyti/pakeisti galite savitarnos svetainėje mano.tele2.lt, bet kuriame Tele2 salone ar klientų aptarnavimo centro numeriu 117;
  • jei interneto reikia ar pritrūkote tik šiam mėnesiui, papildomus duomenis galite užsakyti telefonu, naršyklėje atsidarę naršyk.tele2.lt. Užsisakę papildomą vienkartinį duomenų paketą, galite jį išnaudoti iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Viso paketo neišnaudojus, likę duomenys kitam mėnesiui neperkeliami.

Kas vyksta pasibaigus interneto duomenims? - Gaunama apie paketo pabaigą informuojanti SMS žinutė ir iš karto nukreipiama į puslapį narsyk.tele2.lt, kur galima:

  • užsisakyti papildomą vienkartinį duomenų paketą;
  • pasižiūrėti savo duomenų paketo likutį.

PILDYK internetas telefone

Norint naudotis internetu telefone pastoviai ir dažnai, siūlome užsisakyti vieną iš interneto paketų.

Taip pat telefone adresu narsyk.pildyk.lt galėsite įsigyti vieną iš Jūsų poreikius labiausiai atitinkančių interneto paketų. Užsisakę duomenų paketą, galite jį išnaudoti iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Viso paketo neišnaudojus, likę duomenys kitam mėnesiui neperkeliami. Kas vyksta pasibaigus interneto duomenims? - Gaunama apie paketo pabaigą informuojanti SMS žinutė ir iš karto nukreipiama į puslapį narsyk.pildyk.lt, kur galima:

  • užsisakyti duomenų paketą;
  • pasižiūrėti savo duomenų paketo likutį.