Naršydami TELE2 tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinokite daugiau. X

Kaip išjungti internetą telefone?

Kad mobiliajame telefone interneto paslauga neveiktų, išjunkite šią paslaugą telefono nustatymuose.

Žemiau pateiktos nuorodos yra tik pavyzdinės. Tikslus būdas / kelias iki funkcijos išjungimo gali skirtis priklausomai nuo operacinės sistemos versijos, senumo ir pan. Daugiau informacijos rasite konkretaus telefono modelio instrukcijoje.

Android operacine sistema: Meniu --> Nustatymai (Settings) --> Belaidis ryšys ir tinklai (Wireless and networks) (arba Daugiau/More) --> Mobilieji tinklai (Mobile networks) --> prie Naudoti paketinius duomenis (Use packet data) nuimkite varnelę.

Windows operacine sistema: Meniu (Meniu) --> Settings (Parametrai) > Mobile Network (Mobilusis ryšys ir SIM) --> Data connection (Duomenų perdavimo ryšys) On/Off (Įjungta/išjungta).

Nokia telefonuose (ne su Windows OS): Parametrai --> Ryšiai su išoriniais prietaisais --> Mobilieji duomenys --> Mobilieji duomenys --> Taip / Ne / Išjungt užsienio tinkle.

iOS (Apple) operacine sistema: Meniu --> Settings --> General --> Cellular --> Cellular Data pasirinkite Off funkciją.

TELE2 INTERNETAS

Tele2 LAISVAS internetas

Jei interneto reikia namams, t. y. reikia pastovaus, didelio greičio ir duomenų srauto, rinkitės Tele2 LAISVĄ internetą už ypač gerą kainą. 


Tele2 internetas telefone

Naršykite saugiai ir be jokių baimių dėl per didelės sąskaitos! 

Užsakykite interneto paketą ar planą ir mėgaukitės internetu. Išeikvoję turimą duomenų limitą, tiesiog užsisakykite papildomų duomenų narsyk.tele2.lt

Kaip užsakyti internetą telefone? 

  • mokėjimo planą su interneto duomenimis užsakyti/pakeisti galite savitarnos svetainėje mano.tele2.lt, bet kuriame Tele2 salone ar klientų aptarnavimo centro numeriu 117;
  • papildomus duomenis galite užsakyti ir naršyk.tele2.lt. Užsisakę papildomą vienkartinį duomenų paketą, galite jį išnaudoti iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Viso paketo neišnaudojus, likę duomenys kitam mėnesiui neperkeliami. Užsisakius atsinaujinantį paketą, kitą mėnesį jo suteikiamas duomenų kiekis atsinaujins ir galėsite juo naudotis.

Kas vyksta pasibaigus interneto duomenims? - Gaunama apie paketo pabaigą informuojanti SMS žinutė ir iš karto nukreipiama į puslapį narsyk.tele2.lt, kur galima:

  • užsisakyti papildomą vienkartinį ar atsinaujinantį duomenų paketą;
  • pasižiūrėti savo duomenų paketo likutį.

PILDYK internetas telefone

Interneto nebūna per daug. Užsisakykite labiausiai poreikius atitinkantį duomenų planą ir naudokitės internetu telefone jau dabar.

Rinkitis galite iš siūlomų interneto paketų ir užsisakyti:

  • telefone adresu narsyk.pildyk.lt;
  • prisijungus prie Mano PILDYK savitarnos;
  • SMS žinute nr. 1556 (SMS kaina 0,10 €), žinutės tekste nurodydamas konkretaus plano raktažodį.

Užsisakius duomenų paketą, galite jį išnaudoti iki plano galiojimo paskutinės dienos. Neišnaudojus viso paketo, likę duomenys į kitą mėnesį neperkeliami.

Kas vyksta baigiantis interneto duomenims?

  • Likus mažiau nei 100 MB duomenų, būsi apie tai informuotas SMS žinute.
  • Pasibaigus duomenims, iš karto būsi nukreiptas į puslapį narsyk.pildyk.lt, kur galėsi užsisakyti kitą duomenų paketą ar pasižiūrėti likutį.