Naršydami TELE2 tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinokite daugiau. X

Mobilusis parašas

Mobilusis parašas – asmens parašo ir asmens tapatybės dokumento (paso ar ID kortelės) elektroninis atitikmuo.

  • M. parašo paslaugą galima įsigyti Tele2 salonuose.
  • Būtina pateikti galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę (vairuotojo pažymėjimas ar kitoks dokumentas netinka).
  • Telefonui jokių specialių reikalavimų nėra (paslauga veikia ir neišmaniajame telefone).

Paslauga teikiama Tele2 mėnesinio mokėjimo bei PILDYK klientams - fiziniams asmenims. SIM kortelė gali būti įmonės, ar kito privataus asmens nuosavybė.

Nuo 2016.04.01 bankams sugriežtinus naudojimąsi kodų kortelėmis - mobilusis parašas yra patogesnė alternatyva nei kodų generatoriai ar kortelės. Telefonas visada šalia, o kitas priemones reiktų papildomai nešiotis su savimi. Tai yra saugi alternatyva, nes sPIN kodą žino tik jo naudotojas. Nereikia kodų suvedinėti interneto svetainėje ar naudoti kodų kortelių, kurių duomenis pasitaiko, kad išvilioja sukčiai. 

Paslaugos kaina:

  • Tele2 mėnesinio mokėjimo klientams - 0,40 Eur/mėn. Daugiau apie m. parašą Tele2 klientams skaitykite čia.
  • PILDYK vartotojams - vienkartinis 15 Eur mokestis visam m. parašo galiojimo terminui - 24 mėnesiams. Daugiau apie m.parašą PILDYK vartotojams skaitykite čia.

Jei pamiršote arba blokavote sPIN kodą, dėl saugumo atblokuoti nėra galimybės, tad kreipkitės į saloną ir ten sudarysite naują sutartį (taip pat bus išduota nauja SIM kortelė).

Galiojimas. Pratęsimas. M. parašo sertifikatas galioja 3-5 metus. Pasibaigus galiojimui (arba likus nedaug laiko iki galiojimo pabaigos), būtina iš naujo sudaryti m.parašo sutartį Tele2 salone (bus išduota nauja SIM kortelė su naujais m.parašo sertifikatais). Pasibaigus  sertifikatui, m.parašo sutartis automatiškai neatsijungia. t.y. m.parašo mokestis (0,40 eur) išlieka neatjungtas.