Naršydami TELE2 tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinokite daugiau. X

Keičiasi mobilios įrangos draudikas

Informacija apie naują draudimo partnerį ir esamo „AmTrust“ draudimo nutraukimą

 

Mielas Kliente,

informuojame, kad nuo š. m. birželio 1 d. pradedame bendradarbiauti su nauju Mobiliųjų įrenginių draudimo partneriu AB „Lietuvos draudimas“.

Kadangi TELE2 keičia draudimo partnerį, Jūsų Mobiliojo įrenginio / ekrano draudimo apsauga, kurią suteikė draudikas „AmTrust International Underwriters DAC“ („AmTrust“) negalės būti atnaujinta. Atsižvelgiant į tai, informuojame Jus, kad Jūsų „AmTrust“ draudimo apsauga bus nutraukta ir baigs galioti nuo š. m. birželio 1 d. vadovaujantis TELE2 Mobiliojo įrenginio / ekrano draudimo taisyklių 8 skyriaus nuostatomis.

Nepaisant to, visos Jūsų pasirinktos  Mobiliųjų įrenginių draudimo sąlygos (įmoka, išskaita, terminai ir kt.) ir po š. m. birželio 1 d. lieka galioti su AB „Lietuvos draudimas“ suteikiama draudimo apsauga.

Be to, norime pasidžiaugti, kad nuo birželio 1 d. Mobilių įrenginių draudimo apsauga būnant užsienyje galios visą draudimo laikotarpį ir neribos kelionės trukmės!

Siunčiame atnaujintas draudimo taisykles, kurių esminės nuostatos nesikeitė (naujosios taisyklės įsigalios nuo š. m. birželio 1 d.). Visgi, jei atsitikus žalai paaiškės, kad ankstesnė taisyklių versija Jums buvo palankesnė – žalą naujasis draudimo partneris administruos pagal Jums palankesnę redakciją.

Visas žalas prašome ir toliau registruoti adresu http://draudimas.tele2.lt/.

Apie žalas, įvykusius „AmTrust“ draudimo apsaugos galiojimo metu, prašome informuoti „AmTrust“ per draudimo sąlygose numatytą terminą – 7 darbo dienas nuo sužinojimo apie draudžiamąjį įvykį datos. Visas žalas, atsiradusias iki „AmTrust“ draudimo apsaugos galiojimo pabaigos, draudiko vardu ir toliau reguliuoja UADBB „Aon Baltic“.

 

Ar reikia imtis papildomų veiksmų, kad nuo birželio 1 d. toliau galiotų AB „Lietuvos draudimas“ draudimo apsauga?

Jokių papildomų veiksmų Jums imtis nereikia.

Šį pranešimą, atnaujintas draudimo taisykles ir kitus draudimo dokumentus galite rasti prisijungę prie savitarnos svetainės https://mano.tele2.lt (atnaujintas draudimo sertifikatas savitarnos svetainėje bus patalpintas nuo š. m. birželio 1 d.). Taip pat apie šį pokytį informavome SMS žinute Jūsų nurodytu kontaktiniu numeriu bei pateikėme informaciją 2021 m. kovo mėn. sąskaitoje už TELE2 paslaugas.

Jei nesutinkate su aukščiau pateiktu pakeitimu dėl draudiko pasikeitimo bei atnaujintų Mobiliojo įrenginio / ekrano draudimo taisyklių, draudimo apsaugos galite atsisakyti susisiekę su TELE2 (atvykus į artimiausią TELE2 saloną ar paskambinus trumpuoju numeriu 117). Draudimo sutartis bus nutraukta nuo Jūsų prašymo gavimo dienos.

Jei norite apie įrangos draudimą ir visas jo naujas sąlygas sužinoti daugiau, apsilankykite interneto svetainėje www.tele2.lt/draudimas arba susisiekite su mumis Jums patogiu metu trumpuoju numeriu 117.

 

Ačiū, kad esate su TELE2.

 

Papildomi dokumentai (galioja nuo 2021 m. birželio 1 d.):

Mobiliųjų įrenginių draudimo sąlygos

Mobiliųjų įrenginių draudimo informacinis dokumentas

Draudimo tarpininko informacinis dokumentas